PRacownik

Mycie okien metodą alpinistyczną – wybierz sprawdzonych fachowców

Posted on 09/07/2019 7:50am
Mycie okien
Author: worak
Source: http://www.flickr.com
Masz swoje biuro w wieżowcu, w którym nie jest możliwe normalne mycie okien? Powinieneś wybrać metodę alpinistyczną, która na nowo pozwoli ci cieszyć się ładnym widokiem zza czystej szyby. Wskazane usługi wykonuje wiele firm, a jedną z nich jest firma Amlux. Co warto jest wiedzieć na tego niniejszego sposobu mycia okien?
Read more >>

Przeprowadzka idealnie zorganizowana

Posted on 06/04/2019 7:48am
przeprowadzki firm
Author: Patrik Tschudin
Source: http://www.flickr.com
W życiu wielu z nas czasami przychodzi czas, w którym rozwijamy skrzydła i porzucamy znajome cztery ściany. Wystarczy zaangażować do pomocy zaprzyjaźnionego sąsiada, przygotować kartony, wynająć transport, aby akcja przeprowadzka „poszła” szybko i zbędnych nerwów. Ale inaczej rzecz się ma w przypadku przeprowadzki biura. Jak zaplanować prace aby dobry nastrój z powodu nowego miejsca pracy nie zepsuła gorycz chaotycznej przeprowadzki? Dyrektorzy administracyjni radzą, że do przeprowadzki najlepiej jest zatrudnić profesjonalną firmę.
Read more >>

Jakim sposobem zadbać o stosunki pracownicze w naszej firmie?

Posted on 19/02/2019 7:34am
Wakacje nad morzem
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że każdemu właścicielowi firmy zależy niezmiernie mocno na posiadaniu dobrych kontaktów między pracownikami. Jest to bowiem oczywista gwarancja wydajnej pracy, co oczywiście przekłada się na rentowność naszej organizacji. W sytuacji dużych firm sytuacja ta jednakże jest stanowczo skomplikowana. Ciągła cyrkulacja kadry zatrudnionych jest bowiem elementem działającym na naszą niekorzyść.
Read more >>

Prowadzenie sklepu w internecie. Podstawowe ciekawostki jeśli chodzi o aspekty prawne

Posted on 21/06/2018 4:20pm
internetowy sklep
Jednym z pomysłów na własny biznes jest założenie sklepu internetowego. To bardzo popularna forma sprzedawania w sieci. Pierwszym krokiem jest zastanowienie się nad tym, co i komu chcemy sprzedawać. Następnie należy pomyśleć o tym, jak będzie wyglądać nasza strona. Jeżeli sami nie orientujemy się w dziedzinie tworzenia stron internetowych trzeba by zlecić to zadanie specjalistom.
Read more >>

Szkolenie z zasad bezpieczeństwa i higieny pracy online

Posted on 03/09/2018 9:36am
bhp
Author: Campus Party Brasil
Source: http://www.flickr.com
Jak łatwo się domyślić dziś niemal wszystko da się ogarnąć przez Internet. Świat jest globalną wioską, co prowadzi do tego, że gospodarka ma się rzeczywiście dobrze. Można też wiele ciekawych rozwiązań internetowych przełożyć na działania własnej firmy. Jednym z takich działań jest ogarnianie szkoleń BHP przez Internet. Wystarczy, że uda nam się znaleźć zewnętrzną firmę, która posiada w swej ofercie szkolenie bhp online i my sami nie musimy zawracać sobie głowy tym, że każdy przyjmowany pracownik musi być w tym aspekcie przeszkolić.
Read more >>

Bycie pracodawcą to duży obowiązek - sprawdź, jakie prawa i obowiązki ma przedsiębiorca

Posted on 23/06/2018 10:18am
umowa
Author: Startup Registry
Source: http://www.flickr.com
Kiedy mamy swoją firmę, posiadamy wobec niej sporo obowiązków. Osoby, które zatrudniliśmy powinny mieć pewność, że stoimy za nimi murem, jeśli będą dobrze wywiązywały się ze swych obowiązków. Powinniśmy też nie zapominać, że czasem dobrze jest podpisać dodatkową umowę z pracownikiem, jedną z dodatkowych umów może być przykładowo umowa o zakazie konkurencji. Wiadomo, że nie zawsze pracownicy mają ochotę się na to zgodzić. Ale, kiedy ta umowa będzie obejmować tylko czas czynnej pracy w danej firmie to okej, ale bywa, że klauzula o zakazie konkurencji wiąże nas na dłużej, dlatego nim postanowimy podpisać umowę dobrze ją punkt po punkcie przeanalizować.
Read more >>

Do jakiego rodzaju zadań będzie przydatny rzeczoznawca majątkowy? Za co odpowiada? Jakiego specjalistę wybrać?

Posted on 05/09/2019 6:15pm
cv
Author: César Santiago Molina
Source: http://www.flickr.com
Nie ulega wątpliwości, że rynek nieruchomości zmienia się rzeczywiście szybko, ulega dużej liczbie czynników, które bez przerwy mają na niego wpływ. Z tego względu nie każdy, kto planuje transakcję związaną z jakąś nieruchomością, jest w stanie na bieżąco przekonać się, jak prezentuje się obecny stan rzeczy.


Żeby sobie z tym dać radę najbardziej korzystnie rozpocząć współpracę z rzeczoznawcą majątkowym, jaki w pełni profesjonalnie opracuje wycenę nieruchomości jak i doprowadzi do właściwego sfinalizowania transakcji.
Read more >>

Z jakiego powodu nie powinno się udostępniać naszych danych teleadresowych niezaufanym osobom?

Posted on 26/09/2019 7:26am
audyt ochrona danych osobowych
Source: http://www.flickr.com/
W obecnych czasach nowoczesne technologie bardzo ułatwiają nam w bieżącym życiu, wszakże niestety posiada to także swą tak zwaną czarną stronę. Nasze informacje prywatne umieszczone są w specjalnych bazach danych, do jakich administrowania należałoby w Polsce mieć pozwolenie organizacji pod nazwą GIODO.


Czym ona jest, na pewno wie każdy posiadacz firmy, gdyż najczęściej przechowuje niejawne informacje teleadresowe własnych klientów lub współPRacowników.
Read more >>

Szkolenia BHP mogą także odbywać się w języku angielskim dla cudzoziemców nie znających polskiego

Posted on 03/09/2018 9:29am
CV
Author: Train Photos
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj dużo spółek zatrudnia osoby pochodzące z różnych państw. Muszą oni tak jak wszyscy członkowie personelu odbyć wymagane szkolenie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Na szczęście dziś to nie jest wcale kłopot, bo fachowców w takiej dziedzinie prowadzących lekcje po angielsku jest bardzo dużo.
Read more >>

Jakie kwestie związane z działalnością gospodarczą załatwiane mogą być w Urzędzie Skarbowym?

Posted on 22/06/2018 4:10am
firma
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com
Jak widać posiadanie działalności gospodarczej związane jest z różnymi formalnościami, których trzeba pilnować. Odnosi się to zarówno niewielkich a także makro firm. Przy przyjmowaniu pracownika, przeważnie wdrażanym rozwiązaniem jest czas próbny. Czas ten utrzymuje się około trzy miesiące. Po tym czasie pracownik i pracodawca zastanawiają się co dalej następuje. Zwykle kiedy nie ma jakich okoliczności przeciw, zatrudnia się taką osobę na następny okres, zazwyczaj na rok.
Read more >>