PRacownik

Mycie okien metodą alpinistyczną – wybierz sprawdzonych fachowców

Posted on 10/02/2020 7:45am
Mycie okien
Author: worak
Source: http://www.flickr.com
Masz swoje biuro w wieżowcu, w którym niemożliwe jest zwyczajne mycie okien? Powinieneś wybrać metodę alpinistyczną, która znowu pozwoli ci cieszyć się ładnym widokiem zza czystej szyby. Nadmienione usługi wykonuje wiele firm, a jedna z nich to firma Amlux. Co warto jest wiedzieć na tego niniejszego sposobu mycia okien?
Read more >>

Przeprowadzka idealnie zorganizowana

Posted on 17/10/2019 7:24am
przeprowadzki firm
Author: Patrik Tschudin
Source: http://www.flickr.com
Bywa, że przychodzi moment, w którym rozwijamy skrzydła i porzucamy znajome cztery ściany. Wystarczy zaangażować do pomocy rodzinę, postarać się o kartony, zadbać o transport, by akcja przeprowadzka „poszła” łatwo i niepotrzebnych nerwów. Jednak inaczej ma się sytuacja gdy mowa o zmianie lokalizacji biura. Co należy zrobić by radość z nowego miejsca pracy nie zepsuła gorycz chaotycznej przeprowadzki? Dyrektorzy administracyjni uważają, że do przeprowadzki najlepiej jest zaangażować wykwalifikowaną firmę.
Read more >>

Jakim sposobem zadbać o stosunki pracownicze w naszej firmie?

Posted on 19/02/2019 7:34am
Wakacje nad morzem
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że każdemu właścicielowi firmy zależy niezmiernie mocno na posiadaniu dobrych kontaktów między pracownikami. Jest to bowiem oczywista gwarancja wydajnej pracy, co oczywiście przekłada się na rentowność naszej organizacji. W sytuacji dużych firm sytuacja ta jednakże jest stanowczo skomplikowana. Ciągła cyrkulacja kadry zatrudnionych jest bowiem elementem działającym na naszą niekorzyść.
Read more >>

Prowadzenie sklepu w internecie. Podstawowe ciekawostki jeśli chodzi o aspekty prawne

Posted on 15/10/2019 7:26am
internetowy sklep
Niezłym pomysłem na biznes jest otwarcie sklepu internetowego. To coraz częstsza forma sprzedaży w sieci. Na początek należy zadecydować o tym, co i komu chcemy sprzedawać. Kolejnym krokiem jest zadecydowanie o tym, jak będzie wyglądać nasza strona. Jeśli sami nie jesteśmy specjalistami w dziedzinie tworzenia stron internetowych dobrze jest zlecić to zadanie fachowcom.
Read more >>

Szkolenie z zasad bezpieczeństwa i higieny pracy online

Posted on 19/12/2019 7:46am
bhp
Author: Campus Party Brasil
Source: http://www.flickr.com
Jak łatwo można stwierdzić obecnie niemalże wszystko można zrobić przez Internet. Świat jest globalną wioską, co prowadzi do tego, że gospodarka ma się naprawdę dobrze. Można też sporo interesujących rozwiązań internetowych przejąć do praktyk własnej firmy. Jednym z tego typu działań jest ogarnianie szkoleń z bezpieczeństwa i higieny pracy przez Internet. Wystarczy, że znajdziemy zewnętrzną firmę, która ma w swej ofercie szkolenie bhp online i my sami nie będziemy musieli się zawracać sobie głowy tym, że każdego przyjmowanego pracownika trzeba w tej kwestii przeszkolić.
Read more >>

Bycie pracodawcą to duży obowiązek - sprawdź, jakie prawa i obowiązki ma przedsiębiorca

Posted on 23/06/2018 10:18am
umowa
Author: Startup Registry
Source: http://www.flickr.com
Kiedy mamy swoją firmę, posiadamy wobec niej sporo obowiązków. Osoby, które zatrudniliśmy powinny mieć pewność, że stoimy za nimi murem, jeśli będą dobrze wywiązywały się ze swych obowiązków. Powinniśmy też nie zapominać, że czasem dobrze jest podpisać dodatkową umowę z pracownikiem, jedną z dodatkowych umów może być przykładowo umowa o zakazie konkurencji. Wiadomo, że nie zawsze pracownicy mają ochotę się na to zgodzić. Ale, kiedy ta umowa będzie obejmować tylko czas czynnej pracy w danej firmie to okej, ale bywa, że klauzula o zakazie konkurencji wiąże nas na dłużej, dlatego nim postanowimy podpisać umowę dobrze ją punkt po punkcie przeanalizować.
Read more >>

Do jakiego rodzaju zadań będzie przydatny rzeczoznawca majątkowy? Za co odpowiada? Jakiego specjalistę wybrać?

Posted on 05/09/2019 6:15pm
cv
Author: César Santiago Molina
Source: http://www.flickr.com
Nie ulega wątpliwości, że rynek nieruchomości zmienia się rzeczywiście szybko, ulega dużej liczbie czynników, które bez przerwy mają na niego wpływ. Z tego względu nie każdy, kto planuje transakcję związaną z jakąś nieruchomością, jest w stanie na bieżąco przekonać się, jak prezentuje się obecny stan rzeczy.


Żeby sobie z tym dać radę najbardziej korzystnie rozpocząć współpracę z rzeczoznawcą majątkowym, jaki w pełni profesjonalnie opracuje wycenę nieruchomości jak i doprowadzi do właściwego sfinalizowania transakcji.
Read more >>

Z jakiego powodu nie powinno się udostępniać naszych danych teleadresowych niezaufanym osobom?

Posted on 26/09/2019 7:26am
audyt ochrona danych osobowych
Source: http://www.flickr.com/
W obecnych czasach nowoczesne technologie bardzo ułatwiają nam w bieżącym życiu, wszakże niestety posiada to także swą tak zwaną czarną stronę. Nasze informacje prywatne umieszczone są w specjalnych bazach danych, do jakich administrowania należałoby w Polsce mieć pozwolenie organizacji pod nazwą GIODO.


Czym ona jest, na pewno wie każdy posiadacz firmy, gdyż najczęściej przechowuje niejawne informacje teleadresowe własnych klientów lub współPRacowników.
Read more >>

Szkolenia BHP mogą także odbywać się w języku angielskim dla cudzoziemców nie znających polskiego

Posted on 03/09/2018 9:29am
CV
Author: Train Photos
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj dużo spółek zatrudnia osoby pochodzące z różnych państw. Muszą oni tak jak wszyscy członkowie personelu odbyć wymagane szkolenie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Na szczęście dziś to nie jest wcale kłopot, bo fachowców w takiej dziedzinie prowadzących lekcje po angielsku jest bardzo dużo.
Read more >>

Jakie kwestie związane z działalnością gospodarczą załatwiane mogą być w Urzędzie Skarbowym?

Posted on 23/10/2019 3:14pm
firma
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com
Jak powszechnie wiadomo prowadzenie przedsiębiorstwa wiąże się z rozmaitymi czynnościami, jakich należy pilnować. Odnosi się to zarówno niewielkich jak i dużych przedsiębiorstw. Przy przyjmowaniu nowej osoby do pracy, zazwyczaj wdrażanym rozwiązaniem jest okres próbny. Okres ten utrzymuje się przeważnie 3 miesiące. Po tym czasie pracownik i pracodawca precyzują co dalej następuje. Zazwyczaj jeśli nie ma przeszkód, zatrudnia się taką osobę na następny okres, zazwyczaj na rok.
Read more >>