Oklejanie aut i inne metody na reklamę naszej działalności.

Posted on 03/07/2019 7:39am

Niemało osób w ramach swych obowiązków zawodowych musi spotkać się z klientami. Nie ma kłopotu, gdy spotkania owe odbywają się w siedzibie firmowej oraz to po stronie klienta leży dojechanie na miejsce spotkania. Kwestia ta jest troszkę trudniejsza, kiedy to my musimy przyjechać do naszego klienta.


Sytuacja taka dzieje się w różnych zawodach. Jeśli zajmujemy się na ten przykład doradztwem finansowym, wykonawstwem kuchni na zamówienie czy też choćby aranżowaniem wnętrz, to jest bardzo prawdopodobne, że spotkamy się z klientem w jego mieszkaniu. Jak pozostawić po sobie wspaniałe wrażenie jak również sprawić, że klient po naszej wizycie z pewnością zdecyduje się właśnie na nas jak również naszą firmę?

oklejanie aut we Wrocławiu
Author: Glen Wallace
Source: http://www.flickr.com
Najważniejsze co, to pamiętajmy o punktualności! Szanujmy klienta i jego czas. Nie ma nic gorszego aniżeli spóźnienie się, nieprzyjechanie na daną godzinę a także – co najważniejsze – brak kontaktowania się z klientem, by go zawiadomić o tym spóźnieniu się. Gdy już mamy spóźnić się, to po pierwsze zatelefonujmy, by go o tym powiadomić. Pozostawi to o wiele lepsze wrażenie aniżeli gdybyśmy się spóźnili a potem, mocno po czasie, jak gdyby nigdy nic stanęli w drzwiach klienta.

Najlepiej jest też zadbać o to, żeby nawet nasz pojazd reklamował naszą firmę.

Zaintrygował Cię nasz wpis? Jest nam miło. Może zapragniesz także przeczytać nowe zajmujące informacje? Musisz tylko wejść na hiperłącze do witryny (https://www.naklejki-wroclaw.pl/contact) i voila.

Dlatego dobrze jest umieścić na samochodzie nalepkę z logo i ofertą naszej firmy. Należy pamiętać, by oklejanie samochodów zlecić firmie np. takiej której siedzibą jest Wrocław specjalistycznej i nie brać się samemu za to zadanie.


Wystarczy chwila nieuwagi albo jedno nieuważne machnięcie dłonią, by naklejkę nakleić krzywo albo sprawić, że znajdą się pod nią pęcherzyki powietrza. We wszystkich większych miastach, czy to Wrocław, Poznań czy stolica, ale oraz w małych miastach mają swe siedziby przedsiębiorstwa, które tym się trudnią, nie powinno więc być trudności ze znalezieniem odpowiadającej nam oferty.

Pamiętajmy też, by zawsze mieć ze sobą naszą wizytówkę oraz małe gadżety przeznaczone dla klientów, które możemy im zostawić. Wszelkiego typu dokumenty, umowy itp. zostawmy w teczce reklamowej z naszym logo a także danymi naszej firmy. Dzięki temu zostawimy po sobie dobre wrażenie a drobne upominki (długopisy, pendrive’y, podkładki pod kubki itp.) jeszcze długo będą klientowi przypominać o nas i naszej firmie.

Tags: samochód, pojazd, wizytówka