Reklama outdoorowa lub online – jaką formę promocji wybrać?

Posted on 12/10/2019 7:38am

Znalezienie skutecznego sposobu promocji swojej firmy nie jest dzisiaj prostym zadaniem. W dodatku, satysfakcjonujące wyniki jednej reklamy nie muszą się powtórzyć w sytuacji prowadzenia kampanii po raz kolejny. Między innymi z tego względu warto postawić na dywersyfikację i działanie równocześnie na kilku odmiennych płaszczyznach.
W dniu dzisiejszym coraz więcej działań reklamowych przenoszonych jest do świata online, aczkolwiek nie oznacza to, iż reklama outdoorowa i pozostałe klasyczne sposoby reklamy odchodzą w zapomnienie. Wszystko zależy od tego, co mamy zamiar promować jak i kim jest grupa odbiorców reklamy. Odmienne bowiem metody zastosujemy w sytuacji chęci dotarcia do młodzieży, a inne do majętnych przedsiębiorców - poznaj ofertę Medas -Media. O sporej popularności promocji w internecie przesądza fakt, że daje ona możliwość dotarcia do określonej grupy klientów przy stosunkowo niedużych nakładach środków.

Sądzisz, że opisane informacje są warte zapamiętania? Świetnie, więc z pewnością szczegóły w linku (https://sofun.com.pl/czarter-jachtow-swinoujscie/) umieszczone także Cię zainteresują.

telebim
Author: GabboT
Source: http://www.flickr.com
Zarówno korzystając z mailingów jak i serwisów społecznościowych możemy rzeczywiście precyzyjnie określić wiek, wykształcenie, a nawet poziom zamożności docelowej grupy klientów. Tego typu targetowanie grupy docelowej jest co prawda ekstra odpłatne, ale pozwala na uzyskanie rzeczywiście satysfakcjonujących rezultatów. Jeżeli nasza grupa odbiorców jest niezwykle szeroka, nakładanie dodatkowych kryteriów nie jest potrzebne - pamiętaj, że reklama to dźwignia handlu . Skuteczna w takiej sytuacji może być także reklama outdoorowa zlokalizowana przy ruchliwych ulicach czy galeriach handlowych. Jak dużo kosztuje tego typu reklama?


Trudno odpowiedzieć na to zapytanie w sposób jednoznaczny, bowiem inną cenę mają billboardy łódź, a odmienną nośniki reklam w niewielkich miastach. Najwłaściwszym sposobem na zaznajomienie się z obowiązującymi stawkami będzie bezpośredni kontakt z podmiotami reklamowymi bądź firmami, które trudnią się obsługą tego typu formatów. Konkurencja na tym rynku jest rzeczywiście niemała, toteż nie powinniśmy mieć zbyt poważnych trudności w odnalezieniu rzeczywiście dobrej propozycji.

Tags: Promocja, reklamy, klienci